iconiconnazkan sosyal paylaşımnazkan facebook

Kurumsal

         Nazkan Desen&Nakış 15 yıldır çalışarak sahip olduğum bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanı içerisindeyim. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum, Çalıştığım süre boyunca tekstilde ihracat yapan firmalaın desenciliğini yaptım. yaptığım çalışmalar Uluslararası firmalarda kabul gördü. Genesis Sports, Beverly Hils Polo Club, Haft, Sarar,Sarev, Anteks ürünlerini çalıştığım firmalardan bazılarıdır.

 

         Hizmetlerimiz, öncelikle tekstil firmalarının nakış deseni ihtiyacına cevap vermek, işletmelere nakışlı polo-t-shirt yapmak az adetli, özel günlerinizde sevdiklerize hediye tarzında ürünler yapmak, tuttuğunuz takımınamblemli tshirtini yapmak, evinizin bir köşesinde olmasını istediğiniz çerçeveli sanatsal çizimler, vs. çeşitlendirebiliriz. karşılıklı konuşarak sizlerin istediğiniz şekilde düzenlemeler yapabiliriz.

 

         Biz üretim sektörünün zorluklarını bilerek ilk andan itibaren kaliteyi oturtmak ve zoru başarmak ilkesine sahibiz. İhracatta olmadı, olmamış kavramlarını ortadan kaldırmak, daima kalite, en iyi hizmet, işi zamanında teslim etmek, müşterilerimizi zorlamayacak uygun fiyat, dost ve arkadaşca çalışmak en büyük gayemizdir.

 

          Üretimde başarı, sürekliliğin devamı, dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Nazkan Desen Naış, desteklerinizden dolayı sizlere çok teşekkür eder, bugün ve yıllar sonrada inşallah sizlere hizmet etmeye devam edecektir.